Відгуки

С «мешком» знаний

Даже не надеялась приехать во Львов, а тем более учиться к Наташе Гринчишин!
Получила массу информации, которей к сожалению раньше не знала. Практика очень была разнообразной, за это спасибо всем- и админам и Наташе.
С «мешком» знаний и горой положытельних эмоций спокойно еду домой к своим клиентам.
Очень надеюсь приехать снова!
Желаю всему коллективу студии так же и дальше развиваться и быть одним из самих лучших!
Большое спасибо!

Олійник Вікторія

02.08.2013р.

Закінчила курс «Манікюру»

Закінчила курс «Манікюру » дуже задоволена, що обрала саме ці курси ,адже всі заняття проводяться на високому професійному рівні, дуже сподобалось відношення до учнів і особистий підхід до кожного. Все було супер!!!
Бажаю надалі мати такий підхід до роботи і залишатися найкращими курсами манікюру.
З повагоюваша учениця Світлана=)

Матчишин Світлана

08.02.2013р.

Закінчила курс «Манікюру»

Закінчила курс «Манікюру» Я планувала закінчити курс манікюру, але побачила високий профісіоналізм викладачів, вирішила на цьому не зупинятись і закінчила повний курс «Професіонал» Дуже вдячна викладачам і колективу за ставлення до роботи та учнів.
З повагою Наталя

Топалова Наталія

14.03.2013р.

Закінчила курс «Нарощеня нігтів»

Закінчила курс » Нарощеня нігтів » та «Базовий курс художнього розпису»
Всім дуже вдячна, особливо Наталі Гринчишин що з терпінням підходила до роботи :)) за її професіоналізм. Мені сподобалося все.
Бажаю вам всього найкращого. Нехай розвивається вам бізнес!!!

Пемуно Ольга

17.04.2013р.

Закінчила курс «Жоство» та курс

Закінчила курс «Жоство» та курс підвищення кваліфікації по темі «Моделювання нігтів по гелевій технології» і збираюся повертатися сюди знову і знову ! Тепла, щира атмосфера, приємні дівчатка, всі без винятку. Окреме спасибі Наталі Гринчишин — за те .що сповна ділиться професійними знанями. що вкладає душу в своїх учнів. Так місцями було важко, але з цієї школи ти виходиш впевнений в собі та своїй роботі.
Бажаю вам творчого натхнення, карєрних успіхів та процвітання вашої школи.
Дякую за отримання знань!!
Я Вас Люблю!

Дзоноза Юля

27.09.2013р.

Закінчила курс «Нарочування нігтів»

Закінчила курс «Нарочування нігтів» Дуже задоволена навчаням. Окрема подяка Наталі Гринчишин та Вероніці, за ті знання які я тут отримала, все викладалось на високому рівні та доступному для кожного, хто має бажання вчитись.
Бажаю вам розвитку табагато кваліфікованих випускників!!!

Филипів Віра

27.09.2013

Закінчила курс «Нарощення нігтів»

Закінчила курс «Нарощення нігтів»
Велике спасибі Наталії Гринчишин за її знання, професійний рівень, яким нас тут навчили. Дякую за поради, які вона використовує у своїй професії, які обов’язково нам знадобляться.
Також вдячна нашому викладачу по теорії Вероніці за науку, її тепле ставлення і розуміння до нас .

Муха Ольга

11.10.2013

Закінчила курс «Манікюр»

Дуже задоволені навчанням, доступно пояснюють програму. Після навчання виходим впевненим в тому, що ти фахівець – майстер своєї справи.
Дякуємо Наталі та Вероніці за їх професіоналізм

Ільницька М.Р, Гаяс Т.І, Вуєк Ш.В.

9.02.2018

Курс Аерографія
Дуже дякую за чудовий день, море позитиву і нових знань.

Копитко Ірина

14.02.2015р

14.02.2015р
Шановна Наталія Сергіївна!!!
Ваш рівень знань + заслужений авторитет, просто неймовірно поєднуються з простотою і доступністю. Щиро вірю, що в Україні побільше таких людей, як Ви, і ми усі почнемо жити у новій країні, що найголовніше, під мирним небом!!!
Успіх Вам у Всіх починаннях.
Щиро дякую!!!

Соломія К.

14.02.2015р

14.02.2015р
Закінчила курс « Професіонал»
Дуже сильно здивована атмосферою в салоні, відношенням до учнів, та вашою злагодженою роботою. Дуже вдячна Вам за знання і зміни в моєму житті і світогляді. Ви привили любов до цього діла та бажання розвиватись дальше. І чекайте я ще повернусь. З великою повагою Марія!!!

Колосок Марія.

7.05. 2013

7.05. 2013
Закінчила курс «Art-френч».
Дуже задоволена: багато цікавої та потрібної інформації. Відношення дружнє. Виходячи з стін цього закладу я почувала себе набагато впевненішим спеціалістом нігтьового сервісу.
Бажаю усій творчій команді натхнення і щоб творча муза ніколи не покидала Вас

Білецька Христина.

14.08.2014.

14.08.2014.
Закінчили курс «Манікюр»
Ми дуже вдячні Вам за передання знань. Ви допомогли зробити наш перший крок, але такий вирішальний в індустрію нігтьового сервісу. Особлива подяка Наталії Гринчишин за витримку та терпіння до нас. Тут ми пройшли навчання високого рівня та європейських стандартів.

Бац Ярина, Луковицька Вікторія, Шипіцина Ірмна, Баний Домініка

Закінчила курс моделювання

Закінчила курс моделювання нігтів і дуже задоволена!
Зрозуміла що правильно вибрала школу безумовно найкращу і неодмінно приїду сюди на навчання ще не раз. Дуже вдячна висококваліфікованим викладачам Гринчишин Наталії і Вероніці за те що вони у нас вклали свої сили , терпіння та знання. Дуже важлива у цій школі є строга і об’єктивна оцінка при роботі, що дуже допомагає виправити свої помилки.
Бажаю Наталі і всьому колективу нових перемог на чемпіонатах і розвитку у майбутньому!

Ліщинська Ольга.

23.03.18

23.03.18
Закінчили курс «Швидкісне моделювання гелевих нігтів»
Наталья, большое спасибо за такие обучающие курсы. Курс прошел на высшем уровне. Виктория – умничка!!! Все очень доступно, грамотно, познавательно.
Очень Вам благодарны!!!

Скляр Ірина, Крива Ольга

9.09.18

9.09.18
п. Наталя ми щиро вдячні вам за безцінні знання і професійну подачу техніки апаратного манікюру. Процвітання Вам. Щиро Вам вдячні!

Василюк Іванна, Рутка Леся, Блинчук Надія, Прокопів Світлана

23.02.18

Базовий курс «Манікюр»
Наталія Сергіївна, дякуємо Вам за навчання, за терпіння і взагалі все було на вищому рівні. Цілуємо, любимо, всього найкращого!

Полоцьких Марія, Левко Романа, Поспєлова Юлія

23.02.2018

23.02.2018
Базовий курс» Манікюр»
Наталья Сергеевна, я восхищена Вашим профессионализмом. Благодарю за высококлассное обучение.

Матураимова Инна

23.02.2018

23.02.2018
Базовий курс «Манікюр»
Наталія Сергіївна Ви найкращі. Дякую Вам і бажаю процвітання вашій кар’єрі. Люблю Вас!!!

Шот Мар’яна

студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин

студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин у м. Львів стала фіналістом конкурсу «Найякісніші товари та послуги року»!
Студія нігтьового сервісу та подології займається професійним наданням послуг у сфері манікюру, педикюру та навчанням майстрів для цієї сфери.
Здоров’я і краса відвідувачів, їх безпека при манікюрних процедурах, що проводяться у студії, мають велике значення. Також тут прагнуть до того, щоб усі послуги були найбільш доступними і пропонують дійсно недорогий нігтьовий сервіс у Львові.
Засновник та викладач студії- Наталія Гринчишин має великий стаж професійної діяльності — 22 роки, а також викладацької діяльності — 14 років.
«В моїй студії працюють лише спеціалісти, які прагнуть розвиватись і рости разом зі мною. Це багатократні призери та дипломати різноманітних чемпіонатів з нігтьової естетики. Майстри студії мають різний стаж від 1 року до 12 років, які регулярно підвищують свою кваліфікацію.»-говорить Наталія.
Усі клієнти і учні студії Наталії Гринчишин стають добрими друзями на довгі роки, дають найвищі оцінки якості послуг і викладанню!

Компанія Знак Якості нагородила Наталію Гричишин почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»!

Ми дуже пишаємося вами и вітаємо з цією важливою и відповідальною перемогою! Бажаємо підкорення Нових вершин, наполегливості, працьовитості, і головне віри в себе, не дивлячись ні на що!

Знак Якості

Обовязкові поля

Как Вас зовут? (имя, или полное ФИО)
Ваш адрес электронной почты?
Что Вы о нас думаете?