студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин

студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин у м. Львів стала фіналістом конкурсу «Найякісніші товари та послуги року»!
Студія нігтьового сервісу та подології займається професійним наданням послуг у сфері манікюру, педикюру та навчанням майстрів для цієї сфери.
Здоров’я і краса відвідувачів, їх безпека при манікюрних процедурах, що проводяться у студії, мають велике значення. Також тут прагнуть до того, щоб усі послуги були найбільш доступними і пропонують дійсно недорогий нігтьовий сервіс у Львові.
Засновник та викладач студії- Наталія Гринчишин має великий стаж професійної діяльності — 22 роки, а також викладацької діяльності — 14 років.
«В моїй студії працюють лише спеціалісти, які прагнуть розвиватись і рости разом зі мною. Це багатократні призери та дипломати різноманітних чемпіонатів з нігтьової естетики. Майстри студії мають різний стаж від 1 року до 12 років, які регулярно підвищують свою кваліфікацію.»-говорить Наталія.
Усі клієнти і учні студії Наталії Гринчишин стають добрими друзями на довгі роки, дають найвищі оцінки якості послуг і викладанню!

Компанія Знак Якості нагородила Наталію Гричишин почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»!

Ми дуже пишаємося вами и вітаємо з цією важливою и відповідальною перемогою! Бажаємо підкорення Нових вершин, наполегливості, працьовитості, і головне віри в себе, не дивлячись ні на що!