Інструктора з курсу «Манікюр від А до Я»

Палінкаш Анна

  Палінкаш Анна Віталіївна, м.Ужгород. Стаж роботи 4 роки. Майстер з усіх видів манікюру, нарощування нігтів та дизайну нігтів. Анюта дуже педантична, акуратна і просто перфекціоністка! Власниця Студії краси та навчального центру «Марафет». Гарно та професійно обладнані кабінети, правильно складана навчальна програма дає завжди хороший результат у навчанні. Двократна Чемпіонка Украни 2017 р. та неоднократний призер Чемпіонатів з нігтьової естетики.
1. І місце в категорії художній розпис нігтів (в коробочках) «Чотири сезони» Юніор 2017р.
2. ІІ місце салонне покриття гель-лаками, юніор, відбірковий тур до чемпіонату України 2017р.

3. ІІ місце вирівнювання нігтьової пластини soak-off гелями (юніор), відбірковий тур до чемпіонату України 2017р.
4. І місце художній розпис на тему «Улыбнись» (юніор), відбірковий тур до чемпіонату України 2017р.

5. І місце комбінований манікюр (майстер), Чемпіонат України (nail_battle_ua) 2017р.
6. ІII місце художній розпис на тему «Улыбнись» (майстер), Чемпіонат України (nail_battle_ua) 2017р.

7. І місце китайський розпис на тему «краса природи» (розпис плоским пензлем), Чемпіонат України (nail_battle_ua) 2017р.

 

 

Діденко Світлана

  Діденко Світлана Анатоліївна, м.Одеса. Місце роботи УПЦ «Ноги в Руки». Стаж роботи 5,5 років. Призер Чемпіона України з: апаратного манікюру 2017р.,  комерційного дизайну г/л ‎2016, 2017 року, художнього розпису в коробочках 2016, 2017 року, внутрішнього дизайну 2014, 2016 року. IV рівень КССК з моделювання нігтів, по гелевій технології. Дуже талановитий і прогресивний майстер вміє доносити інформацію, з досвідом викладання. 

 

 

 

Михалків Олександра

  Михалків Олександра Вікторівна, м. Тернопіль. Стаж роботи 8 років. Має власту студію «СОМ «Студія Олександри Михалків», в якій працює два роки. Майстер: класичного манікюру, апаратного манікюру, комбінованого манікюру, гелевого нарощення, апаратного педикюру. Це людина, яка завжди цікавиться новинками нігтьової індустрії, відвідує виставки, семінари, навчання. Просто обожнює свою роботу, від якої отримує масу задоволення і фінансову стабільність.

 

 

 

Матчишина Світлана

  Матчишина Світлана Олександрівна, м. Стрий. Стаж роботи у сфері нігтьової естетики 5 років. Місце роботи — студія краси «Аделін». Сертифікований майстер манікюру, педикюру, а також художнього розпису. Учасник Чемпіонату Заходу з класичного манікюру. І місце в номінації художній розпис «Історія моди». Чудовий майстер, викладач і просто хороша людина.

 

 

 

 

Струбицька Неля

  Струбицька Неля Петрівна, м. Самбір. Власниця студії «White & Black nail room». Стаж з 2008 (9 років). Майстер з: класичного манікюру, апаратного манікюру, комбінованого манікюру, нарощення нігтів (гель, акрил), педикюру. Неля чудова людина з цікавим хоббі.  Її робочий дім схожий на фільм «101 далматинець». Тепер її студія розділена на зону роботи з клієнтами та навчальний клас. У Вас є можливість не відриваючись від сім’ї здобути нову професію або підвищити свою кваліфіквцію.

 

 

 

Миньо Марина

  Миньо Марина Юріївна, м. Ужгород. Стаж роботи 7 років. Власник приватного кабінету. Майстер класичного, апаратного та комбі манікюру, майстер з нарощування та дизайну нігтів. Випускниця студії Наталії Гринчишин. Срібний призер Чемпіонату Заходу «Золотий Лев» 2017. Срібний призер Чемпіонату України 2017р. Марина дуже талановитий майстер, яка постістійно розвивається і професійно росте. Проста,приємна і надзвичайно весела дівчина. Готова передавати свої знання тим, хто хоче стати спражнім майстром манікюру і знати про нігті все!

 

 

 

Мілюкова Любов

  Мілюкова Любов Сергіївна, м. Дніпро. Стаж роботи 8 років. Два роки орендувала «Neil» студію, зараз працює у перукарні УП «Сухаріков». Також паралельно працює у центрі «Карєра», та проводить приватні навчання.  Майстер класичного, апаратного, комбінованого, манікюру та майстер по педикюру. Також робить: ремонт нігтів, укріплення біогелем, нарощення нігтів, художній розпис, точковий масаж, корекцію брів та Spa процедури. 

 

 

 

 

Немеш Олена

  Немеш Олена Василівна, м. Тячів.
Стаж роботи 6 років.
Майстер з: 
 класичного манікюру, апаратного манікюру, омбінованого манікюру, гелевого нарощення, апаратного педикюру.