Студія нігтьового сервісу і подології Наталії Гринчишин

Якщо Ви хочете стати найкращим майстром нігтьового сервісу, то Ви на правильному шляху!

Студія нігтьового сервісу і подології Наталії Гринчишин допоможе Вам стати висококваліфікованим фахівцем цієї області. Студія заснована в 2003 році. Спеціалізується в області манікюру, педикюру, гелевого нарощування та нейл дизайну. Успішний багаторічний досвід дозволяє якісно надавати послуги і готувати професіоналів високого уровня. Майстери та викладачі – це одні з кращих і перспективних випускників студії з високим професійним освітою.

Провідний викладач – Наталія Гринчишин. Засновник і директор «Студії нігтьового сервісу і подології Наталії Гринчишин», майстер і викладач міжнародного класу, автор і розробник навчальних програм, майстер-експерт з моделювання нігтів, манікюру і педикюру (|рівень за стандартами КССК), доповідач семінарів з нігтьової естетики, суддя за версією INJA, суддя українських і міжнародних чемпіонатів з нігтьової естетики, дипломант національних і міжнародних конкурсів, бронзовий призер чемпіонату Європи – 2010, дипломант чемпіонату світу «Hair World-2010»

Програма навчання різноманітна. Курси різняться між собою тривалістю і рівнем складності, а так само програмою навчання. Регулярно курси удосконалюються і доповнюються. Тут проходять навчання як початківці майстри, так і фахівці, які бажають підвищити свій рівень. Випускники студії нігтьового сервісу Наталії Гринчишин – це висококваліфіковані фахівці в області нейл технологій. Працюють вони не тільки в Україні, але і в Росії, Німеччині, Греції, Швеції, Італії та Португалії. Багато з них стали призерами національних чемпіонатів. Студія є ексклюзивним регіональним представником німецької Школи LCN, фірми виробника професійної косметики для манікюру і педикюру WILDE Cosmetics GmbH та представником корпорації CNI. У студії проходить навчання за технологіями і на матеріалах цих торгових марок.

По закінченню навчання видається сертифікат “Студії нігтьового сервісу Наталії Гринчишин”, сертифікат міжнародного зразка Школи LCN- Україна дає право працювати майстрам за кордоном, і сертифікат корпорації CNI (сертифікати видаються згідно програми навчання).