Фестиваль “Дзеркало моди 2017″


У Львові з 7 по 9 червня відбувалась незабутня подія в індустрії моди , а саме щорічний фестиваль « Дзеркало моди», на якому проходила велика кількість майстер-класів різних учасників виставки.

Студія нігтьової естетики та подології  Наталії Гринчишин , як завжди приймала участь. На нашому стенді проходили майстер класи від провідних подологів України Дениса Діденко та Катерини Пікуш ,а також дебютував з майстер- класом Ярослав Гринчишин . Учасники могли задати питання стосовно техніки виконання апаратного педикюру та стосовно інструментів, доцільності їх використання, використання професіональної косметики на процедурі, а також ,що порадити клієнту в домашньому використанні.

Крім того,  на нашому стенді проходили майстер- класи від Наталії Гринчишин  та молодих викладачів студії : Софії Косик, Ірини Перетятько та Віри Филипів з апаратного манікюру, комбінованого манікюру ,нарощення нігтів та сучасного дизайну нігтів. Більш того , у нас проходив майстер клас від нашої гості Анни Чухран з аерографії, курс якої відбудеться  незабаром в нашій студії.

 

31   4 5 6 7 8 29 viber image

2012 - 2015 (c)